Preskočiť na obsah
AWSK-TRADE

Obchod

AWSK-TRADE s.r.o.

Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Sídlo
Humenné
Od roku
2012
IČO
46 816 704

AWSK-TRADE

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Valaškovská 6210/21, 066 01 Humenné
Na trhu od
5. septembra 2012
IČO
46 816 704
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Firma v číslach

14
rokov na trhu
2012
rok vzniku
20
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte AWSK-TRADE

AWSK-TRADE s.r.o. sídli na adrese Valaškovská 6210/21, 066 01 Humenné. Zapísaná je od 5. septembra 2012 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet činnosti tvorí 20 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve a opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva.

Základné údaje

Obchodné meno
AWSK-TRADE s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
46 816 704
DIČ
2023594111
Dátum vzniku
5. septembra 2012
Sídlo
Valaškovská 6210/21, 066 01 Humenné
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 30400/P
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 6. júla 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa AWSK-TRADE zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 20 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve

  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

Zobraziť všetkých 20 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Technicko - organizačné zabezpečenie kultúrnych podujatí
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Administratívne služby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Faktoring a forfaiting
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby
  • Vydavateľská činnosť
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčasti z dreva do finálnych produktov a ich údržba
  • Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli AWSK-TRADE s.r.o.?

Sídlo je na adrese Valaškovská 6210/21, 066 01 Humenné.

Čím sa AWSK-TRADE s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; prípravné práce k realizácii stavby.

Aké je IČO – AWSK-TRADE s.r.o.?

IČO je 46 816 704, DIČ 2023594111.

Kedy vznikla AWSK-TRADE s.r.o.?

Vznik: 5. septembra 2012. Na trhu pôsobí 14 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Valaškovská 6210/21 066 01 Humenné

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre AWSK-TRADE s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese awsk-trade.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.